הסולנט והתעלה האנגלית

חופשת שייט בסולנט והתעלה האנגלית

אזור הסולנט בדרום אנגליה נחשב לאחד האזורים המאתגרים ביותר להפלגה, אך הוא משופע באתרים היסטוריים ונופים מרהיבים.

בשל תנאי הים המורכבים הכוללים רוחות חזקות, שרטונות, גאות ושפל ותנועה ימית רבה, הפלגה ביעד זה מהווה נקודת שיא מקצועית בחייו של כל סקיפר.

במהלך השייט תוכלו לחוות תרבות שייט ייחודית ונופים מרהיבים, גאות ושפל משמעותיים, תעבורה ימית נרחבת, מכשולי ניווט רבים ותנאי מזג אוויר מאתגרים.

איזורי השייט הפופולריים כוללים את אזור הסולנט, את איי התעלה הנמצאים מול החוף הצרפתי ואת החוף הצרפתי עצמו.

איך מגיעים

הדרך הטובה ביותר להגיע מישראל לאזור התעלה האנגלית היא בטיסה ישירה מתל אביב ללונדון, זמן הנסיעה הינו כ-5 שעות. מלונדון, ישנן מספר אפשרויות תחבורה להגיע לאזור, לרבות רכבת ישירה שאורכת כשעה ו-20 דקות, נסיעה במונית שאורכת כשעה ו-30 דקות או לחלופין השכרת רכב משדה התעופה, שתאפשר לכם לחקור את האזור הכפרי האנגלי בקצב שלכם.

רמת שייט​

בשל תנאי ים מורכבים הכוללים שרטונות רבים, גאות ושפל ותנועה ימית רבה, השייט באזור מתאים לסקיפרים מנוסים בלבד או במסגרת קורס שייט מתקדם עם מדריך מנוסה.

עונת הפלגה מומלצת

הזמן הטוב ביותר להפליג בסולנט הוא בחודשי הקיץ, מיוני עד ספטמבר, כאשר מזג האוויר בדרך כלל נעים, הרוחות נוחות להפלגה וניתן ליהנות מהנוף המדהים של האי וייט והאזורים שמסביב, כמו גם מהערים והכפרים המקסימים הרבים לאורך החוף.

מטבע

פאונד אנגלי

שתפו פוסט

מקומות נוספים

חופשת שייט בלפקדה והאיים היוניים

לפקדה והאיים היוניים

חופשת שייט בלפקדה ובאיים היוניים הנמצאים בצידה המערבי של יוון, היא הרפתקה בלתי נשכחת המשלבת יופי טבעי, רגיעה והזדמנות לגלות

קרא עוד

תיאום פגישת ייעוץ

נא מלאו את פרטי הקשר המלאים בטופס וניצור אתכם קשר.

המדריך המלא שלנו לחופשת שייט בחו"ל

כל מה שצריך לדעת על השכרת יאכטה בחו"ל