הכשרות שייט

קחו את ההגה בידיים

אם אתם חולמים לצאת לחופשת שייט בחו״ל אבל אין לכם רשיון משיט או אולי הפלגתם כסקיפרים מספר פעמים ואתם רוצים להתאמן ולשדרג יכולותיש לנו מגוון קורסים והכשרות ימיות שיאפשרו לכם כניסה ברגל ימין לעולם השייט המופלא והמרתק.

כל הקורסים מתקיימים על יאכטה בחו"ל בתנאי "live on board" בליווי מדריך מוסמך ומנוסה ובדגש על למידה מעשית וחוייתית בתנאי העולם האמיתי, מקצועיות, ובטיחות. מהנסיון שלנו, הם חוויה לימודית בלתי נשכחת.

 במהלך הקורסים השונים נפליג באזורי השייט היפים ביותר, נתרגל את הפעלת היאכטה בתנאי אמת ונחווה מקרוב את התרבות המקומית.

*כדי לאפשר לכל משתתף יחס אישי וזמן תרגול רב ככל האפשר, מספר המשתתפים מוגבל.

כבית ספר מוסמך מטעם ארגון IYT העולמי, אנו מציעים את ההכשרות הבאות:

  • קורס סקיפרים מתקדם Yachtmaster coastal skipper
  • השתלמות מקצועית Quicky Catamaran
  • קורס סקיפרים בסיסי International Bareboat skipper
  • קורס קשר VHF-SRC

נשמח לחלוק אתכם את הנסיון והידע שצברנו במשך שנים של הפלגות, להיות חלק מהמסע האישי שלכם ולסייע לכם לצבור ביטחון וניסיון כסקיפרים.

מתי מתחילים?

הקורסים השונים מתקיימים בחו״ל בין אפריל לאוקטובר, אנחנו ממליצים להירשם לקורס עם קבוצה של חברים או בני משפחה לחוויה מגבשת ובלתי נשכחת. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולתאם קורס פרטי במועד שיתאים לכם.

* תעודות משיט מטעם ארגון IYT מוכרות בכל העולם, אך לא מאפשרות השטת יאכטה במדינת ישראל.

IYT worldwide training center

הקורסים שלנו

IYT Bareboat Skipper

קורס הסקיפרים הבסיסי שלנו הוא חווית למידה מיוחדת ושונה שמטרתו להכניס אתכם לעולם הימאות ברגל ימין ע"י הפלגה בתנאים המיטביים ובאזורי ההפלגה היפים ביותר בעולם! במהלך הקורס המרוכז תרכשו את הידע התיאורטי ואת המיומנויות הנדרשות לנהל כלי שייט בדרך הטובה והבטוחה ביותר, תוך כדי צבירת בטחון ,ניסיון ושעות ים נדרשות כדי שגם אתם תוכלו להנות מהעולם המופלא של חופשות שייט בחו"ל עם משפחה או חברים.

IYT COASTAL

הקורס המתקדם שלנו מיועד לסקיפרים שהפליגו מעל 800 מייל, לבסס ולהגדיל את הידע התיאורטי, לשפר את מיומנות הפעלת הספינה, לצבור ידע מיילים וניסיון נוספים ולעלות שלב במקצועיות. הקורס מתקיים בחו״ל בתנאי "Live on board" בהנחיית מדריך מוסמך ומנוסה ובמהלכו תתמקצעו בניהול כלי שייט בדרך הטובה והבטוחה ביותר, תוך כדי צבירת ניסיון, ידע וביטחון שיאפשרו לכם להפליג עם משפחה או חברים ביעדים חדשים ומאתגרים.

VHF-SRC

בקורס הקשר שלנו, תלמדו כיצד להפעיל מכשירי קשר ימיים המשמשים למגוון מטרות, ביניהן קריאה לעזרה, מניעת התנגשויות בים וקבלת תחזיות מזג אוויר. ישנם מספר יעדי הפלגה בהם הצגת תעודת מפעיל מכשיר קשר בתוקף היא חובה.

הסבה והשתלמות מקצועית Catamaran Quickie

השתלמות הקטמרן שלנו מאפשרת לסקיפרים שרוצים להשתדרג ליאכטה מסוג קטמרן, להתנסות ולתרגל תמרון והפעלת קטמרן בתנאי אמת. הקורס ממוקד, קצר ואיכותי בליווי מדריך מוסמך ומנוסה, שתסייע בהעלאת הביטחון והיכולת להפעיל יאכטה מדגם קטמרן בחו״ל ביעילות ובמקצועיות.

תיאום פגישת ייעוץ

נא מלאו את פרטי הקשר המלאים בטופס וניצור אתכם קשר.