האיים הקיקלאדיים

חופשת שייט באיים הקיקלאדים

חופשת שייט בין האיים הקיקלאדיים הנמצאים במרכז הים האגאי היא חוויה מדהימה.

האיים ידועים במים צלולים ובתים בצבעי כחול ולבן וכולל איים פופולריים כמו מיקונוס, מילוס ופארוס, כמו גם אבני חן פחות מוכרות כמו דלוס, סירוס, סריפוס וקיתנוס.

חופשת שייט בקיקלאדיים מציעה הזדמנות לגלות חופים מבודדים יפהפיים, כפרים עם בתים לבנים על רקע ים כחול, לחקור חורבות עתיקות ולהתמכר למטבח יווני טעים.

בשל  רוחות המלטמי החזקות הנושבות במהלך הקיץ והמרחקים הגדולים בין האיים, אזור זה ידוע בתנאי השיט המאתגרים שלו ולכן מומלץ לשייטים בעלי ניסיון.

חופשת שייט באיים הקיקלאדיים היא הרפתקה בלתי נשכחת המשלבת יופי טבעי, הפלגות מאתגרות והזדמנות לגלות כמה מהאיים היפים ביותר ביוון.

איך מגיעים

בסיס היציאה המומלץ הינו לבריון וישנן טיסות ישירות לשדה התעופה הבינ״ל של אתונה במשך כל השנה, הנסיעה למרינות השונות אורכת בין חצי שעה ל-45 דקות. בכדי להגיע לבסיס הממוקם באיים, ניתן לקחת טיסת פנים או מעבורת מפיראוס.

רמת שייט

עם רוחות המלטמי החזקות הנושבות במהלך הקיץ, האזור ידוע במרחקי הפלגה גדולים יחסית ותנאי שיט מאתגרים, ולכן מתאים לסקיפרים בעלי ניסיון שרוצים לחוות חופשת שייט שונה ומעניינת.

עונת הפלגה מומלצת

במהלך חודשי הקיץ נושבות באזור רוחות צפוניות חזקות מאד (מלטמיות) המקשות על ההפלגה, לכן הזמן הטוב ביותר לחופשת שייט באיים הקיקלאדיים הוא בחודשים מאי-יוני או ספטמבר- אוקטובר, כאשר מזג האוויר נעים ושטוף שמש והים שקט. עם זאת, בתחילת העונה ובסיומה מזג האוויר עלול להיות בלתי צפוי וחשוב להיות ערוכים בהתאם.

מטבע

אירו

שתפו פוסט

מקומות נוספים

חופשת שייט בלפקדה והאיים היוניים

לפקדה והאיים היוניים

חופשת שייט בלפקדה ובאיים היוניים הנמצאים בצידה המערבי של יוון, היא הרפתקה בלתי נשכחת המשלבת יופי טבעי, רגיעה והזדמנות לגלות

קרא עוד

תיאום פגישת ייעוץ

נא מלאו את פרטי הקשר המלאים בטופס וניצור אתכם קשר.

המדריך המלא שלנו לחופשת שייט בחו"ל

כל מה שצריך לדעת על השכרת יאכטה בחו"ל