הפלגה בזמני קורונה

כבעלת עסק לתיירות, הקורונה משפיעה עלי בצורה ישירה וניכרת;
אנשים שכבר הזמינו חופשות – חוששים ובודקים אפשרויות ביטול,
ואילו אנשים שעוד לא הזמינו – חושבים פעמיים, ובצדק.
😕
לא ברור לאן וירוס הקורונה לוקח את העולם, אבל מה שבטוח – ענף התיירות סובל, וכדי לשמור את הראש מעל המים – נעשים בענף מאמצים אדירים להבין את הפחדים של האנשים, ולהציע להם פתרונות:
✈️בענף התעופה✈️
☑️ אם רכשת כרטיס טיסה – חברות תעופה שהקפיאו את פעולתן מציעות את מלוא הכסף חזרה, וחברות תעופה נוספות מציעות לאנשים לשנות את מועד הטיסה ללא דמי שינוי. אם במקרה חברת התעופה שלכם עוד לא השכילה להתאים את עצמה למצב החדש – בתרחיש הגרוע ביותר בו תאבדו את כספכם – עדיין בטוח תהיו זכאים להחזר של מיסי הנמל.
☑️ אם עוד לא רכשת כרטיס טיסה – חברות תעופה רבות יוצאות בימים אלה עם מבצעים ונהלים מיוחדים המאפשרים לאנשים להזמין כרטיסי טיסה ללא דמי ביטול או שינוי.
⛵️בענף השייט⛵️
☑️ אם הזמנת חופשת שייט: רוב חברות ההשכרה נותנות כיום אפשרות לדחות את מועד ההפלגה לתאריך אחר (חלק מהן מאפשרות אפילו לדחות את ההזמנה ל-2021) ללא דמי שינוי.
☑️ אם עוד לא הזמנת חופשת שייט: אני לא מנסה לעודד אתכם להזמין חופשות, אבל מיידעת אתכם שדווקא עכשיו בגלל המצב יש הזדמנויות יוצאות דופן:
💙 המחירים יורדים
💙 תנאי התשלום משופרים: תשלום המקדמה נמוך משמעותית, ויתרת התשלום מבוצעת בסמוך למועד החופשה, ולא כחודשיים לפני כן כפי שהיה נהוג עד היום.
💙 תנאי ביטול / שינוי מועד ההפלגה חסרי תקדים וללא קנסות.
אני בינתיים אמשיך לכתוב לכם על דברים מעניינים.
מאחלת לכולם בריאות, רפואה שלמה לחולים בכל רחבי העולם, ולבעלי העסקים – שתצליחו להחזיק את הראש מעל למים 🙏