על שייטים עם לב ענק שמפליגים בסירות קטנות

שימו לב ‼️
לפניכם פוסט קצת שונה ובו סיפור מעורר השראה על דבקות במטרה כנגד כל הסיכויים, נחישות, התמדה ושייטים עם לב ענק שמפליגים בסירות קטנות. (פוסט קצת ארוך אבל שווה קריאה)
בבית שלנו, קיבוץ שדות ים 💙 , ישנו מועדון שייט וותיק ובעל הישגים בינלאומיים רבים בו מגדלים זן מיוחד של אנשי ים, כאלה שלא מוותרים גם שהכל נראה כבר אבוד ולא מפסיקים להילחם עד שחוצים את קו הסיום.
סיפורנו מתחיל בהחלטה של הוועד האולימפי העולמי ו-world sailing לקראת אולימפיאדת פריז 2024, להפוך את דגם ה-470 הוותיק שעד אז היה מורכב ממקצי גברים ונשים נפרדים, לתחרות בצוותים מעורבים (גברים-נשים).
בעקבות כך, מספר שייטים מוכשרים ועטורי הישגים בינלאומיים (מועמדים רציניים למדליה שהקדישו את כל חייהם ומרצם לשגרת אימונים מפרכת) החלו בחיפוש אחר שייטות תחרותיות שיצטרפו אליהם לקמפיין אולימפי.
הם הפכו כל סלע וחיפשו מאחורי כל גל, אבל לא הצליחו למצוא ולכן נאלצו לחשב מסלול מחדש… 🤔
היו רבים שייעצו להם לספוג את המכה בשקט ולהתקדם בחיים.
לתת לגוף מנוחה מאימוני הכושר המפרכים והדיאטות הקפדניות, להקדיש קצת זמן למשפחה וחברים, למצוא עבודה חדשה או ללמוד לתואר כלשהו שיאפשר פרנסה בחיים ובעיקר לשחרר את הלחץ וליהנות מהחיים.
אבל המשמעות של החלטה כזו היא לוותר על החלום האולימפי ועל ענף הספורט הייחודי שלנו שממלא את הגוף והנפש, ואצל הספורטאים שלנו זה לא בא בחשבון…
מתוך אמונה בלתי מתפשרת ורצון לממש את הפונטציאל הענק שלהם לקמפיין אולימפי, הם בחרו שלא לוותר ולהשקיע את כל זמנם, מרצם ובעיקר את כל החסכונות הדלים שלהם בפתיחה של דגם אולימפי חדש בישראל. 💪
מפרשית זוגית באקסטרים עם ביצועים של מכונית על, סירה יקרה, מורכבת ומאתגרת מאד ללמידה, סירת ה-49er.
כדי להגשים את החלום האולימפי, הם לא קיבלו מאף אחד טובות או הקצבות, אלא הכניסו את היד לכיס ומימנו בעצמם מחנות אימונים אינטנסיביים בחו"ל עם מאמנים בעלי ידע ונסיון, רכשו בספרד סירות אימונים ישנות שאיפשרו להם להתחיל באימוני ים בישראל והקדישו את כל זמנם ומרצם לטובת הפרויקט.
לאחר כשנה של אימונים אינטנסיביים ויקרים, גרף השיפור עלה בצורה משמעותית וכיום הם נמצאים על סף הפריצה לסבב העולמי. אך כדי לנצח בסבב כזה נדרשת השקעה משמעותית, כזו שאי אפשר לממן ממשכורת דלה וחסכונות של שייט תחרותי צעיר.
איגוד השייט תומך ככל יכולתו אך לא יכול לשאת בעלויות של הפרויקט המיוחד הזה במלואן, ומתוך הבנת המציאות הכלכלית, נחישות, אמונה בלתי מתפשרת בדרך ודבקות במטרה, החבר'ה הצעירים הללו יצאו למסע ארוך ומייגע של חיפוש תמיכה מחברות מסחריות וספונסרים.
לצערם ענף השייט התחרותי אינו אטרקטיבי מספיק למפרסמים, ובהיעדר ברירה אחרת הם נאלצו לפתוח בפרויקט מימון המונים בהדסטארט כדי להגשים את החלום.
💰 פרויקט גיוס ההמונים יסתיים ב1.7.22 (נשארו רק עוד 9 ימים עד לסיום!) ומתוך יעד של 200,000 ש"ח הם כבר הצליחו לגייס כמחצית מהסכום!
(הרוב נתרם בסכומים קטנים על ידי אנשים טובים שרואים את הפוטנציאל ואת הערך בתרומה כזו לענף השייט התחרותי, שמייצג בכבוד את מדינת ישראל באולימפיאדות כבר שנים רבות)
🏆 מאור, ים, עילאי וטל – אנחנו מאמינים בכם! וגאים לתמוך בפרוייקט כספונסרים כדי שתוכלו לייצג בכבוד את מדינת ישראל 🇮🇱 וענף השייט התחרותי מול שייטי העילית המובילים בעולם. 🏆