על קטמרן ISLA 40

אתחיל בווידוי אישי, אני אוהבת להפליג במונוהולים… ⛵
תחושת הסירה בזמן הפלגה עם מפרשים, במיוחד ב-15 קשרים מהצד וים שקט 🙂 היא חוויה ממכרת ומרגשת, אבל לאחר מספר הפלגות ארוכות (כולל חציית האוקיינוס האטלנטי ב-2014) וחופשות עם משפחה וחברים שאינם מתחום השייט, למדתי לאהוב ולהעריך גם את היתרונות הרבים של חופשת שייט בקטמרן.
בין אם אתם משפחה עם ילדים או קבוצת חברים, שייטים מנוסים או שאין לכם רשיון משיט אבל אתם מעוניינים בחופשה קצת שונה "על המים", קטמרן הינו כלי נוח, מרווח ויציב יותר מיאכטות מונוהול, והוא כלי מושלם לחווית חופשת שייט. ולראיה, בשנים האחרונות כמות הקטמרנים בקרב חברות ההשכרה בעולם גדלה בקצב מסחרר משנה לשנה.
כולנו כבר מזהים את הקטמרנים של לגון, ובאלי ששולטים ללא עוררין בעולם השכרת היאכטות. אבל האם ידעתם שישנם עוד יצרנים?
לאחרונה אנו נתקלות בהרבה שאלות על קטמרנים עם שמות "שונים" ופחות מוכרים כגון ISLA, ASTREA, SAONA ועוד…
האם הם באמת קטמרנים? ומה ההבדלים בין כל הדגמים השונים?
אז החלטנו לעשות קצת סדר ולפתוח בפניכם אפשרויות חדשות שאולי לא היו מוכרות קודם.
השמות הללו הם קטמרנים לכל דבר ועניין השייכים לדגמים שונים המיוצרים ע"י המספנה הצרפתית Fountaine Pajot, שהשיקה את הקטמרן הראשון שלה לשייט בשנת 1983 במטרה לבנות כלי שייט עם ביצועים ספורטיביים, נוחיות ועיצוב חדשני. בתקופת הקורונה, המספנה השיקה דגם חדש ומרווח בשם ISLA 40, שתוכנן כדי לענות על הצרכים של שייטים שמתלהבים משיט, נוחות וחופש, וכוללים סלון מואר, קבינות מרווחות, קוקפיט ענק וסיפון שיזוף קדמי גדול.
הדגם החדש מאופיין בעיצוב חדשני המאפשר לכולם להנות מחופשת השייט. עמדת ההיגוי גבוהה ונוחה לתצפית ומאפשרת תפעול מפרשים בקלות, לילדים יש מקום להתרוצץ, ולמבוגרים פינות ישיבה מרובות וסיפון קדמי גדול ליוגה על הבוקר.. חדרי השינה מרווחים ומוארים עם חלונות גדולים כדי שתוכלו להנות מהנוף גם בזמן המנוחה בקבינה. הסלון הפנימי מואר ומרווח עם עיצוב שכולל חלונות ענקיים ופנורמיים, מטבח מרווח עם המון מקום אחסון, וספה גדולה ומפנקת.
ל- ISLA 40 יש גם אחיות גדולות יותר כמובן: ASTREA 42, ELBA45 ו-SAONA 47 אשר שומרות על הקו העיצובי הייחודי, אך מגדילות את רמת הפינוק והמרחב….
ניתן למצוא את הקטמרנים הנ"ל ביעדים נבחרים כבר העונה!
רוצים לשמוע עוד? דברו איתנו ונמצא את הדגם שהכי מתאים לכם ביעד מושלם.